A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Івано-Франківській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби


22 березня 2018 року Регіональний сервісний центр МВС в Івано-Франківській області (м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 23, тел. (0342) 55-24-21) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби:

— начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області,  згідно з умовами проведення конкурсу.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1)копія паспорта громадянина України,

2)письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби до якої додається резюме у довільній формі,

3)письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону,

4)копія (копії) документа (документів) про освіту,

5)оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою,

6)заповнена особова картка встановленого зразка,

7)декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у регіональних сервісних центрах МВС визначено наказом  МВС  від 22 березня 2018 року N 19.

Конкурс відбудеться  10 квітня 2018 року о 14.00 год. Прийом документів здійснюється до 17:00 год. 06 квітня 2018 року за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 23, каб. 5 (сектор персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Івано-Франківській області).

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням: http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=one_vacancy_view_vm&vac_id=6535784183844982615  або за телефоном (0342) 55-24-21.