A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Регіональному сервісному центрі МВС в Івано-Франківській області проведено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців


07 травня 2019 року Регіональний сервісний центр МВС в Івано-Франківській області (м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 23, тел. (0342) 55-24-21) оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

— адміністратор територіального сервісного центру № 2643, Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області — 5 одиниць, згідно з умовами проведення конкурсу

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у регіональних сервісних центрах МВС визначено наказом  МВС  від 07 травня 2019 року      N 30.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в регіональному сервісному центрі МВС до 18 год. 00 хв. 23 травня 2019 року, за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 23. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 27 травня 2019 року.

Контактна інформація: Цюрпіта Петро Михайлович, 066-860-39-77, спеціаліст сектору персоналу  РСЦ МВС,  (0342) 55-24-21) , info_ivf@hsc.gov.ua.