A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Вінниччини передали для захисників на фронт речі першої необхідності


20 Березня 2023

Родина сервісних центрів МВС Вінниччини чує про запит і одразу реагує на потреби військових. Цього разу воїнам однієї із військових частин 77 окремої аеромобільної бригади, що наразі знаходяться в одній із найгарячіших точок — в Бахмуті, було придбано речі першої необхідності. Футболки, шкарпетки, білизну, засоби особистої гігієни, різні солодощі, продукти тривалого зберігання — ці речі завжди необхідні захисникам, що перебувають на передовій.

Кожного дня бійці цієї бригади, серед яких багато вінничан, як і всі наші воїни, доводять усьому світові, що українські військові — найвідважніші воїни у світі.

Також на прохання матері одного з військовослужбовців Олександра, який знаходиться в госпіталі в м. Дніпро, придбали для нього тактичне взуття.

Ця мала, але дуже важлива дія може значно полегшити життя нашому герою та дати йому додаткову силу для боротьби зі своєю травмою.

Гуртуймося та разом підтримуємо наших військових!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!
Слава ЗСУ!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.