A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Верховна Рада призначила Ігоря Клименка міністром внутрішніх справ


07 Лютого 2023

Сьогодні, 7 лютого, парламент України призначив Ігоря Клименка очільником Міністерства внутрішніх справ. «За» проголосували 321 народний депутат. 

Під час свого виступу у Верховній Раді Ігор Клименко зазначив, що очолити Міністерство внутрішніх справ — це честь та водночас особиста відповідальність за утримання стабільності та керованості системи у цей складний для всієї країни період.

«Те, що система МВС, як хребет безпеки, вистояла у перші дні та місяці повномасштабного вторгнення та надалі лише зміцнювалася, а рівень довіри до неї за цей час безпрецедентно виріс — це беззаперечна заслуга Міністра Дениса Монастирського та членів його команди. І ціною щоденних зусиль та, на жаль, незворотних втрат ми продовжуємо забезпечувати правопорядок у державі та безпеку громадян», — сказав Ігор Клименко.

Він наголосив, що від початку повномасштабного воєнного вторгнення сфера відповідальності системи МВС значно розширилася, збільшилась кількість завдань та функції: безпосередня участь у бойових діях, документування воєнних злочинів, ліквідація наслідків ворожих обстрілів, масштабне гуманітарне розмінування, забезпечення публічного порядку в умовах воєнного стану та комендантської години, служба на блокпостах, евакуація населення тощо.

«Незважаючи на значне навантаження, складний воєнний стан у державі та непросту соціально-економічну ситуацію, загальна криміногенна обстановка перебуває під повним контролем. Акумульовані всі наявні сили та засоби, щоб громадяни почували себе в максимально можливій у нинішніх умовах безпеці», — додав Ігор Клименко.

Окрім того, він нагадав, що МВС почало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», а у найближчій перспективі також розробка Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту з урахуванням викликів воєнного стану.

«Завдань насправді багато. І кожне з цих завдань — надважливе для безпеки як окремого громадянина, так і держави загалом. Всі об’єднані головним завданням, яке стоїть нині перед кожним українцем — нашою якнайшвидшою Перемогою», — додав Ігор Клименко.