A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Історії простих українців, які надихають долати ворога


16 Вересня 2022

У сервісних центрах Івано-Франківської області вшановують героїчні подвиги усіх, хто боровся і продовжує боротися за нашу вільну, незалежну Україну. Сервісні центри МВС підтримали започаткований МВС України проєкт «Герої МВС. 200 днів війни».

Наші герої стримують гнів ворога, захищають нас вірою і правдою. «Герої МВС. 200 днів війни» — це платформа, присвячена подвигам співробітників системи МВС, які вони здійснили за 200 днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тут зібрані історії бійців Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, працівників Державної міграційної служби України та Головного сервісного центру. Історії тих Героїв системи МВС, чий внесок в нашу майбутню перемогу має пам’ятати кожен.

 

«Коли закінчиться війна? Питання, яке найчастіше ставлять у службових відрядженнях, яке чую від міжнародних партнерів, яке лунає в медіа та соцмережах. Маю відповідь —війна закінчиться тоді, коли кожен із нас зробить максимально можливе, щоб наблизити нашу Перемогу. Збройні сили України роблять свою справу. Наші друзі та партнери з НАТО і Європейського Союзу — свою. Волонтери — свою. Ми — команда МВС України — робимо свою справу. Це охорона прав та свобод людини, інтересів суспільства та держави. Боротьба зі злочинністю, збереження внутрішньої стабільності, захист державного кордону та багато іншого» — йдеться у вступному слові міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського до книги «Герої МВС: 200 днів війни».

Сервісні центри МВС Івано-Франківщини організували фотовиставку аби виявити шану і вдячність кожному з них. Окрім того, у сервіному центрі МВС №2641 м. Івано-Франківська транслюються відеоматеріали про героїчні вчинки працівників МВС.