A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Електронне звернення громадян


Як подати звернення до Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Івано-Франківській області (філія ГСЦ МВС)

Звернення, оформлене відповідно до вимог законодавства, можна подати:

  •  Поштою: вул. Юності, 23, м. Івано-Франківськ, 76492;
  •  Електронною поштою: info_ivf@hsc.gov.ua для подання електронних звернень громадян;
  • Особисто (усно) під час особистого прийому:
    вул. Юності, 23, м. Івано-Франківськ, 76492

Щодо звернень громадян, що надсилаються з використанням мережі Інтернет

28.10.2015 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції».

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення про надання безоплатної правової допомоги розглядаються в порядку, встановленому законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

communication